09003001571

پـــــــــوشاک شی شی

shishi_suit

اهداف و چشم انداز شی شی

اهداف و چشم انداز شی شی
هر شرکت و فروشگاهی قبل از شروع به کار دارای هدف و چشم اندازیست و بعد از افتتاح و استارت کسب و کار این اهداف منظم تر شده و برای رسیدن به آن برنامه ریزی می شود . مجموعه فروشگاه پوشاک شی شی هم از این قاعده مستثنی نیست و برای خود اهداف منظم و چشم اندازی دقیق تعریف کرده است.
در وهله اول هدف مجموعه پوشاک شی شی رسیدن به ایده آل ها در زمینه پوشاک و رشد هر چه بیشتر در این صنعت است .

در گام دوم شی شی می کوشد تا مشتری مداری را به بهترین شکل ممکنه اجرا کند، این کار از طریق پشتیبانی های حرفه ای ،گارانتی عالی بی قید و شرط اضافی و همچنین ضمانت بهترین قیمت در کنار شرایط راحت و آسان خرید من جمله خرید اقساطی پوشاک میسر می گردد.
ما در مجموعه شی شی همواره در تلاشیم تا در این شغل بهترین باشیم و برای رسیدن به این بهترین در محیط کاری خود افراد عالی و با استعداد را به استخدام درآورده تا با انگیزه بالا و شور و اشتیاق کم نظیر خودشون به بهترین شکل ممکن خدمت رسانی را به مشتریان عزیز ارائه دهند.
گام بعدی ما توسعه کسب و کار خود از طریق داشتن شعبات متعدد و البته با کیفیت در سراسر کشورمون ایران من جمله استان مازندران است. این فروشگا ه ها با داشتن نیروه های متخصص و فضای دلنشین و همچنین داشتن توزیع بالای پوشاک و شرایط اقساطی خرید لباس ، خرید فوق العاده و لذت بخششی رو برای مشتریان رقم میزند.

در راستای کیفیت بالای پوشاک، شی شی همواره در تلاش برای توسعه زنجیره تامین می باشد .. از این رو با بهترین تولیدکنندگان صنعت پوشاک قرارداد بسته و با گارانتی محصولات خود را ارائه خواهد داد .. و این روند برای آینده بتا تخصص و سرعت عمل بالاتری انجام خواهد گرفت.
تولید یکی دیگر از اهداف مجموعه پوشاک شی شی می باشد .. از این رو همواره در این زمینه دنیای مد و صنعت پوشاک تحت مطالعه قرار گرفته و خروجی آن محصولی خواهد بود که مشتری همواره به آن عشق ورزیده و از آن چیزی که بر تن دارد رضایت داشته باشد.​​​​​​​

سبد خرید