09003001571

پـــــــــوشاک شی شی

shishi_suit

تاریخچه پوشاک شی شی

تاریخچه شی شی
تفاوت همان زیباییست ...
مجموعه فروشگاه پوشاک شی شی از مهر ماه سال 1393 فعالیت خود را در یک ساختمان سه طبقه  در زیربنا 240 متر در شهرستان محموداباد مازندران با واردات و  عرضه پوشاک زنانه نظیر شومیز ،تیشرت،کاپشن،پالتو و.. آغاز نموده است. کم کم با استقبال روزافزون مشتریان عزیز و برای برآورده کردن این نیاز ها اقدام به عرضه کلیه اقلام پوشاکی مردانه و زنانه کرده و شعباتی را به طور موازی در همین شهرستان  تاسیس کرده که در این شعبات حتی لباس های نوزادی و بچگانه هم به فروش می رسید.
شی شی توانسته در مدت زمان کوتاهی نظر و سلیقه ی عده کثیری از مصرف کنندگان را حتی از شهر های دیگر استان مازندارن جلب کند و این مهم به علت کیفیت بالای محصولات پوشاکی و توجه به نیاز های مشتریان رخ داده است.
اما پوشاک شی شی به عنوان یکی از پیشگامان صنعت پوشاک شما ایران در زمینه عرضه پوشاک مردانه و پوشاک زنانه این افتخار را دارد تا مهمترین عامل رشد خود را در درجه اول توجه به نیاز های مشتریان در هر سنین و تیپ شخصیتی و ارائه محصولات متنوع و با توجه به مد روز داند.
بعد ها شی شی برای حمایت از مشتریان عزیز طرح های حمایتی خرید از جمله طرح های فروش اقساطی پوشاک در اقساط بلند مدت 8 ماهه و طرح های فروش چکی پوشاک بدون سود و بهره را راه اندازی کرد .از این رو با یک برنامه ریزی درست و اصولی اقدام به عقد قرارداد با ارگان های دولتی و خصوصی جهت خرید اقساطی و کسر از حقوق کارمندان آن ارگان نموده است.​​​​​​​

سبد خرید